Centrála

bruynzeel-sakura

Sakura Japan Color Products Corporation, vaše volba k dokonalosti. Touha pracovat s tím nejlepším materiálem, nenechává nic náhodě s takovými vynálezy jako CrayPas, Gelly Roll, Solid Marker, Pigma a Pentouch. Sakura, nejlepší z nejlepších! Tradiční japonská kvalita. Náš úžasný a široký sortiment má špičkové vlastnosti, fantastické stálobarevné pigmenty a různorodost použití.

V r. 1924 Sakura vynalezl vůbec první Olejový pastel. Vysoce kvalitní barevná tužka s ideální rovnováhou mezi pigmentem, olejem a voskem. Olejové pastely Sakura jsou považovány za jeden z nejvíce inovačních kreslících a uměleckých materiálů od výrobců z celého světa.

Začátkem 80. let, Sakura vyvinul psací nástroj, který používá vynikající pigment a ne barvící inkoust. Dnes je Pigma inkoust nejspolehlivější archivní kvalita na trhu a používají jej architekti, vědci, umělci, karikaturisti a scrapbookers. V roce 1984, Sakura překvapil s prvním gelovým perem. Dnes naše Gelly Roll® řada zahrnuje šest druhů inkoustu v široké škále unikátních barev a speciálních efektů.

Naše výrobky, odrážejí podporu individuálního projevu a umělecké svobody. Bruynzeel holland, děti rády kreslí, protože je to zábavná hra. Skvělá věc je, že se hrou mohou hodně naučit. Rozvíjí jejich jemnou motoriku, učí se soustředit a mohou dát své kreativitě volnou ruku. Proto je důležité podporovat kreslení. Bruynzeel nabízí vysoce kvalitní produkty, které jsou k tomu plně vyladěné a předvídají různé vývojové fáze dětí ve věku 2–10 let. Bruynzeel je pro děti natolik zajímavý, že si kreslí i děti, které to normálně nebaví.
Web:
http://www.psacipotreby.net
Adresa:
Potocká 58/7
623 00 Brno - Kohoutovice
Jihomoravský kraj
Mobil:
+420 720 111 152
E-mail:

Fakturační údaje:

Jiří Lattenberg

Potocká 58/7
623 00 Brno

IČO: 65292600

ARES  RŽP  Obchodní rejstřík

Obory činnosti: